Üritused

Korralda sündmus Chin Chin veinibaaris

Korralda üritus Chin Chin veinibaaris!

Meilt on võimalik tellida üritust ka täislahendusena koos cateringiga, mahutades kuni 80 külalist ja pakkudes istekohti 50 inimesele.

Samuti meelelahutuseks DJ’de kontaktid ning tehnikavõimalused. Ruumi mahub ka fotonurk või fotosein.

Meeskonnaüritus, firmapidu, seminar

Chin Chin veinibaar asub Tallinnas värskelt avatud Kalaranna kvartalis, aadressil Kalaranna 8/11. Asume mõnusalt mere ääres, kuid siiski mugavalt Tallinna kesklinnas.

Meid külastades saad hüpata läbi ka samades ruumides asuvast Veinisõber veinipoest.

Peoruumide mahutavus kuni 80 inimest, mugavalt istuma mahub kuni 50 külalist.

Professionaalseks ürituskorralduseks on olemas ekraan pildi näitamiseks, kohalik helisüsteem mikrofoniga, piisavalt pistikuid valguslahendusteks, tööstusvool, DJ puldi võimalus.

Sünnipäevapidu, tüdrukuteõhtu

Kui soovid pidada oma sünnipäevapidu veidi erilisemalt ning tahad sõpradele pakkuda lõbusat ja harivat meelelahutust, siis veinikoolitus on selleks ideaalne.

Tähtsate sündmuste jaoks on meil olemas erinevad võimalused olenemata inimeste arvust. Veidi privaatsemas õhkkonnas saame pakkuda peoruumi seltskonnale, kus on kuni 16 inimest. Samuti on pakkuda hea lahendus seltskondadele, kus on kuni 35 inimest. Suuremate ürituste puhul soovitame broneerida kogu peoruumi.

Galerii

Tule tähista oma sünnipäeva või muud olulist sündmust õdusas veinibaaris. Võta meiega ühendust ja kirjelda, millist üritust soovid ning loome koos meeldejääva elamuse.