Veinikoolitused

Veinikoolitused Tallinnas

Oled oodatud Chin Chin veinibaari veinikoolitustele, et meie sommeljeede juhendamisel end meeleolukalt harida ja head veini nautida.

Võid valida kalendrist enda maitsele sobiva koolituse või kokku leppida oma seltskonna soovidele vastava privaatse veinidegustatsiooni. Populaarsed on ka meeskonnaüritused!

Õdusasse degustatsiooniruumi mahub mugavalt kuni 16 inimest ning vajadusel saame luua lisakohti. Veini degusteerimistele on oodatud nii veinikauged alustajad kui hasartsed veinigurmaanid.

Degustatsioonid Tallinna kesklinnas

Meie veinidegustatsioonid toimuvad õdusas Chin Chin veinibaaris Tallinnas, mis asub värskelt avatud Kalaranna kvartalis, aadressil Kalaranna 8/11. Asume mõnusalt mere ääres, kuid siiski mugavalt Tallinna kesklinnas.

Chin Chin veinibaari külastades saad hüpata läbi ka Veinisõber veinipoest, et valida üle 800 veini hulgast just enda lemmik. Veinikoolitustel osalejaid ootavad ees erilised pakkumised!

Millega arvestada?

Veinikoolituste hinnad algavad 30 eurost osaleja kohta ning oodatud on täisealised veinisõbrad.

Meie veinikoolitusel õpid sommeljeede käe all tundma erinevaid veine, viinamarjasorte, veinipiirkondi ning valmistamistehnikaid.

Degustatsiooni käigus uute teadmiste omandamiseks planeeri kalendrisse 2-3 tundi. Koolituse hinnas sisaldub vähemalt 4 erineva veini degusteerimine ning kerge amps.

Veinikoolitused

Kui veinimenüü võtab silme ees kirjuks, tule meie veinikoolitusele. Õdusasse ruumi mahub mugavalt kuni 16 inimest ning vajadusel saame luua lisakohti. Maitseme vabas õhkkonnas erinevaid veine ja naudime kõrvale kergeid suupisteid.

Täidame hea meelega ka erisoove. Kirjuta oma ideest ja loome teile sobiva veinirännaku.

Võta ühendust